E

Ellina

www.facebook.com/profile.php?id=100009647079780

Вирішила поділитися своїми емоціями та враженнями не тільки про розплідник, а і про, невід'ємну складову частину, найсвітлішу і добру людину Катю та її однодумця, надійного супруга Юрія.
Маючи вже дорослого улюбленця Грея міркували про другого бігля, то що це буде красуня домовились відразу. Коли ми були готові до появи цуценя, списалися з Катею. Спілкуватися з ней одне задоволення.
Коли забирали Кнопку/Тесс додому, вона була доглянута, грайлива, життєрадісна, щеплена за віком та чипірована.
Бонусом нам Катя подарувала фотосесію, ядже вона не тільки талановитий заводчик і хендлер, а ще з витонченим смаком фотограф. Це були незабивні миті та емоції у нашому житті!
Завдяки насиченому виставковому життю розплідника, і доброї ласки Каті, нам надалася можливість виїхати до Польщі у Варшаву на Міжнародну виставку «Euro Dog Show - 2018» сім'єю на мікроавтобусі у дружній компанії заводчиків та хендлерів.
Спостеригати за виступом Каті з Тесс у рінгу на високому рівні шоу, для мене це були зворушливі хвилини, надзвичайне свято. Поїздка не обмежилася виставковою роботою, завдяки Юрію ми насолодилися пишнотою Кракова, Катя нам зробила презент - фотосесіею у парку на тлі мальовничої осені.
І це маленький епізод із нашого життя спілкування та взаємодії з Катей та Юрієм.
Кожен раз коли ми зустрічалися на виставках в Україні - залишалися тільки позитивні враження.

Окреме ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ за мою зіроньку SELESTA’S DREAMS ТЕSS MY HEART PLEASURE.
Зараз їй вже 5 років
Вона дивовижна, енергійна, ніжна, з нею вдома затишно; на вулиці грайлива і енергійна, доброзичлива до дітей, контактна до людей.

Як заводчик Катя чуйна і великої души людина, турбуєтся за вихованців та господарів. Вона завжди на з‘язку. Доброзичлево відповість, підтримує, допоможе і завжди поділиться своїм багаторічним досвідом.

Як що Ваша мрія бігль і ви вибрали розплідник “Selesta’s dreams beagle kennel ”, це розумний вибір, тут працюють професіонали.

View the gallery